NABÍZÍME

jedna

PROJEKTY RODINNÝCH DOMŮ

Nabízíme zpracování návrhů od architektonické studie po realizaci rodinných domů, drobné architektury, bytových domů, rekreačních objektů (novostavby/rekonstrukce)
dva

NÁVRHY INTERIÉRŮ

Každý prostor, každé místo má svého genia loci, tedy svojí atmosféru, svého ducha. A právě z tohoto genia loci vychází každý náš návrh, který je vždy originál. Snažíme se vyjít vstříc klientovi a jeho představám. Řešíme kompletní interiéry pro rodinné domy, byty, restaurace, hotely, kadeřnictví, kanceláře…
tri

KONZULTACE

Potřebujete-li poradit nebo si jen nejste jisti svým rozhodnutím a vhodným výběrem, rádi vám poradíme (i v průběhu stavby).

VIZUALIZACE

Pro vaši přesnou představu zhotovíme vizualizaci (reálné 3D zobrazení), kde je zřejmé materiálové a barevné řešení návrhu (3D reálná vizualizace může být zpracována až na základě vypracovaného detailního návrhu interiéru).

GRAFICKÉ NÁVRHY

Navrhneme vám jak firemní loga, PF, vizitky… U grafických návrhů klademe důraz na osobitost, originální a čisté grafické řešení.

DÁRKOVÉ POUKAZY

Nabízíme dárkové poukazy na kompletní sortiment našich služeb. Pro vystavení dárkového poukazu nás prosím kontaktujte na tel. čísle: +420602692073 nebo e-mailem: kdouderova@gmail.com

vzor dárkového poukazu