NABÍZÍME

jedna

PROJEKTY RODINNÝCH DOMŮ

Nabízíme zpracování návrhů od architektonické studie po realizaci rodinných domů, drobné architektury, bytových domů, rekreačních objektů (novostavby/rekonstrukce)
CENA ARCHITEKTONICKÉ STUDIE: KamiDesign tým – od 20.000,- Kč
dva

NÁVRHY INTERIÉRŮ

Každý prostor, každé místo má svého genia loci, tedy svojí atmosféru, svého ducha. A právě z tohoto genia loci vychází každý náš návrh, který je vždy originál. Snažíme se vyjít vstříc klientovi a jeho představám. Řešíme kompletní interiéry pro rodinné domy, byty, restaurace, hotely, kadeřnictví, kanceláře…
CENA: KamiDesign tým – od 15.000,- Kč (cena se kalkuluje v návaznosti na počet místností a m2)
tri

KONZULTACE

Potřebujete-li poradit nebo si jen nejste jisti svým rozhodnutím a vhodným výběrem, rádi vám poradíme (i v průběhu stavby).
CENA: KamiDesign tým – 3.500,- Kč/2 hodiny

VIZUALIZACE

Pro vaši přesnou představu zhotovíme vizualizaci (reálné 3D zobrazení), kde je zřejmé materiálové a barevné řešení návrhu (3D reálná vizualizace může být zpracována až na základě vypracovaného detailního návrhu interiéru).

GRAFICKÉ NÁVRHY

Navrhneme vám jak firemní loga, PF, vizitky… U grafických návrhů klademe důraz na osobitost, originální a čisté grafické řešení.

DÁRKOVÉ POUKAZY

Nabízíme dárkové poukazy na kompletní sortiment našich služeb. Pro vystavení dárkového poukazu nás prosím kontaktujte na tel. čísle: +420-602/270 532 nebo e-mailem: info@kamidesign.cz

vzor dárkového poukazu